Texty

STOLNÍ TENIS – turnaj ZŠ a G Prahy 12

// 26.10.2014 // Komentáře nejsou povoleny // výsledky 2014/15

24.10.2014   ZŠ Rakovského

Starší žákyně: Denisa Menšíková, Anna Pučová, Iveta Radnická
Dívky obsadily v turnaji 1. Místo a postupují do finále Prahy.

Srarší žáci: Lukáš Rod, Denis Hozák, Daniel Schönmann, Matyáš Jetel
Chlapci obsadili v turnaji 6. místo.

Všem děkujeme za reprezentaci školy a dívkám přejeme hodně štěstí ve finále.

STOLNÍ TENIS – turnaj ZŠ a G Prahy 12

// 24.10.2014 // Komentáře nejsou povoleny // výsledky 2014/15

21.10.2014 ZŠ Rakovského

Mladší žákyně: Kateřina Mesteková, Kateřina Kainová, Anna Jindřichová
Dívky obsadily v turnaji 4. místo.

Mladší žáci: Tomáš Bohumský, Marek Šebek, Miroslav Mestek, Kryštof Hájek
Chlapci obsadili v turnaji 1. místo a postupují do finále Prahy.

Všem děkujeme za reprezentaci školy a chlapcům přejeme hodně štěstí ve finále.

Přírodovědný klokan 2014

// 22.10.2014 // Komentáře nejsou povoleny // Člověk a příroda, Matematika, IT, FG

VÝSLEDKY

Pražský pramen 2014

// 22.10.2014 // Komentáře nejsou povoleny // Člověk a příroda, Matematika, IT, FG

VÝSLEDKY

PŘESPOLNÍ BĚH ZŠ – finále Prahy

// 10.10.2014 // Komentáře nejsou povoleny // výsledky 2014/15

9.10.2014  Centrum sportu MV, Praha 7

Družstvo mladších žákyň obsadilo ve finále 5.-6.místo.
Kateřina Mesteková, Kateřina Kainová, Veronika Husáková,
Alena Cahynová, Denisa Kopernická

Družstvo starších žáků obsadilo 7.-8.místo.
Petr Vacátko, Martin Olšanský, Adam Choc, Lukáš Rod, Petr Jansa

Všem našim závodníkům děkujeme za reprezentaci školy.  .

XVII. ročník POHÁRU SMÍŠENÝCH DRUŽSTEV VE VYBÍJENÉ

// 10.10.2014 // Komentáře nejsou povoleny // 5. třída, výsledky 2014/15

ŠSK při ZŠ T.G.Masaryka v Praze 12
uspořádal 8. 10. 2014 pro 4. a 5. třídy
XVII. ročník POHÁRU SMÍŠENÝCH DRUŽSTEV VE VYBÍJENÉ

Výsledky turnaje:
1. místo  ZŠ T.G.Masaryka v Praze 12  5.B
2. místo   ZŠ a MŠ Na Beránku v Praze 12
3. místo   ZŠ T.G.Masaryka v Praze 12  5.A

4.            ZŠ a MŠ K Dolům
5.            ZŠ T.G.Masaryka v Praze 12  4.tř.
6.            ZŠ prof. Švejcara v Praze 12
7.            ZŠ Zárubova v Praze 12
8.            ZŠ Meteorologická…

>> Celý článek

MINIKOPANÁ – turnaj ZŠ a G Prahy 12

// 08.10.2014 // Komentáře nejsou povoleny // výsledky 2014/15

2.10.2014  ZŠ Rakovského
Mladší žáci: 6.třída Michael Jakeš, Daniel Vágner, Dan Svoboda,
Matěj Jesenský, Luka Pavlík
7.třída Marek Šebek, Martin Bárta, Miroslav Mestek,
Martin Kupka, Jakub Dostál, Tomáš Bohumský
Chlapci obsadili v turnaji 5. místo.

3.10.2014  ZŠ Rakovského
Starší žáci:  8.třída  Mykola Dudnyk, Matyáš Jetel, Lukáš Klap,
Daniel Schönmann, Pavel Škarohlíd, Petr Vacátko
9.třída  Denis Hozák, Adam Choc, Jan Prokop,
Lukáš Rod, Dominik Švarc
Chlapci obsadili v turnaji  7.místo.

 

PŘESPOLNÍ BĚH – Praha 12

// 03.10.2014 // Komentáře nejsou povoleny // výsledky 2014/15

24.9.2014   ZŠ ANGEL

Mladší žákyně: 6.tř. Kateřina Kainová, Veronika Husáková
7.tř. Kateřina Mesteková, Alena Cahynová, Denisa Kopernická
Dívky obsadily 1. místo a postupují do finále Prahy.

Mladší žáci:  6.tř. Vojtěch Bláha, Michael Jakeš
7.tř. Tomáš Bohumský, Miroslav Mestek, Jan Varga
Chlapci obsadili 2. místo.

Starší žákyně: 8.tř. Iveta Radnická, Štěpánka Adamová, Barbora Poláková
9.tř.  Barbora Koudelová, Eva Cahynová
Dívky obsadily 3. místo.

Starší žáci: 8.tř. Petr Vacátko
9.tř. Adam Choc,…

>> Celý článek

ATLETICKÝ ČTYŘBOJ – mladší žáci, starší žákyně

// 24.09.2014 // Komentáře nejsou povoleny // výsledky 2014/15

22.9.2014  ZŠ Campanus, Praha 11

V obvodním kole družstvo starších žákyň obsadilo 1.místo a postupuje do finále
Prahy, které se uskuteční v květnu 2015. Mladší žáci obsadili 2.místo /bez postupu/.

Starší žákyně:   8.tř. Barbora Poláková
9.tř. Michaela Hanžlová, Barbora Koudelová,
Markéta Kadeřábková, Eva Cahynová

Mladší žáci: 6.tř. Michael Jakeš
7.tř. Tomáš Bohumský, Miroslav Mestek, Marek Šebek, Jan Varga
Mimo soutěž startoval Kryštof Hájek

Všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci školy. Výsledky závodů na www.atletika.cz
.

ATLETICKÝ ČTYŘBOJ – mladší žákyně, starší žáci

// 19.09.2014 // Komentáře nejsou povoleny // výsledky 2014/15

18.9.2014  ZŠ Campanus, Praha 11

V obvodním kole družstvo mladších žákyň obsadilo 1.místo a postupuje do finále
Prahy, které se uskuteční v květnu 2015. Starší žáci obsadili 2.místo /bez postupu/.

Mladší žákyně: 6.tř. Kateřina Kainová, Anna Maštalková
7.tř. Kateřina Mesteková, Alena Cahynová, Denisa Kopernická

Dívky si v některých disciplínách vytvořily osobní rekordy. Blahopřejeme k postupu.

Starší žáci: 8.tř. Petr Vacátko, Matyáš Jetel
9.tř. Adam Choc, Martin Olšanský, Lukáš Rod

Všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci školy. Výsledky závodů na  www.atletika.cz
.