Texty

Světový den EKOŠKOL 7.11.2014 na pavilonu

// 15.11.2014 // Komentáře nejsou povoleny // 2014/15, 2014/15

7. listopadu jsme si s dětmi 1. a 2. tříd povídali o významu ochrany přírody, o nutnosti třídění  odpadů, o využití a zpracování tříděného odpadu.
Naučili jsme se poznávat a třídit různé druhy odpadů. Každý z nás se v tento den převlékl do barev některého z kontejnerů určeného pro tříděný odpad.
Společně jsme se sešli, zazpívali jsme si veselou písničku, vyzkoušeli jsme si praktické třídění odpadů.
Práce byla nejen poučná, ale dobře jsme se při ní i pobavili.  .

 

ZOO PRAHA – exkurze žáků 4.-8. tříd

// 09.11.2014 // Komentáře nejsou povoleny // 2014/15

7.11.2014

V rámci oslav Světového dne EKOŠKOL navštívili žáci naší školy ZOO Praha.
Pokaždé, když přijdete do pražské zoo, zapojíte se vstupným do ochrany ohrožených druhů.
Největším projektem zoo zůstává návrat koní Převalského do Mongolska, záchrana goril nížinných v rovníkové Africe,
ochrana supů na Balkáně a záchrana gaviála indického. Naši žáci se dlouhodobě podílejí sponzorováním makaka magota.
V závěru exkurze využili i herního prostoru rezervace BORORO /visuté domky, tobogány/.  .

BASKETBAL starší žáci – turnaj ZŠ a G Prahy 12

// 06.11.2014 // Komentáře nejsou povoleny // výsledky 2014/15

6.11.2014  DDM Praha 12 – MONET

Družstvo: 8.tř. Matyáš Jetel, Daniel Schönmann, Nikola Dudnyk, Pavel Škarohlíd
9.tř. Lukáš Rod, Adam Choc, Denis Hozák, Jan Prokop

Chlapci v turnaji zvítězili.
1. místo  jim zajistilo postup do finále Prahy, které se uskuteční v únoru 2015.

Blahopřejeme k úspěchu a děkujeme za reprezentaci školy.

STOLNÍ TENIS – turnaj ZŠ a G Prahy 12

// 26.10.2014 // Komentáře nejsou povoleny // výsledky 2014/15

24.10.2014   ZŠ Rakovského

Starší žákyně: Denisa Menšíková, Anna Pučová, Iveta Radnická
Dívky obsadily v turnaji 1. Místo a postupují do finále Prahy.

Srarší žáci: Lukáš Rod, Denis Hozák, Daniel Schönmann, Matyáš Jetel
Chlapci obsadili v turnaji 6. místo.

Všem děkujeme za reprezentaci školy a dívkám přejeme hodně štěstí ve finále.

STOLNÍ TENIS – turnaj ZŠ a G Prahy 12

// 24.10.2014 // Komentáře nejsou povoleny // výsledky 2014/15

21.10.2014 ZŠ Rakovského

Mladší žákyně: Kateřina Mesteková, Kateřina Kainová, Anna Jindřichová
Dívky obsadily v turnaji 4. místo.

Mladší žáci: Tomáš Bohumský, Marek Šebek, Miroslav Mestek, Kryštof Hájek
Chlapci obsadili v turnaji 1. místo a postupují do finále Prahy.

Všem děkujeme za reprezentaci školy a chlapcům přejeme hodně štěstí ve finále.

Přírodovědný klokan 2014

// 22.10.2014 // Komentáře nejsou povoleny // Člověk a příroda, Matematika, IT, FG

VÝSLEDKY

Pražský pramen 2014

// 22.10.2014 // Komentáře nejsou povoleny // Člověk a příroda, Matematika, IT, FG

VÝSLEDKY

PŘESPOLNÍ BĚH ZŠ – finále Prahy

// 10.10.2014 // Komentáře nejsou povoleny // výsledky 2014/15

9.10.2014  Centrum sportu MV, Praha 7

Družstvo mladších žákyň obsadilo ve finále 5.-6.místo.
Kateřina Mesteková, Kateřina Kainová, Veronika Husáková,
Alena Cahynová, Denisa Kopernická

Družstvo starších žáků obsadilo 7.-8.místo.
Petr Vacátko, Martin Olšanský, Adam Choc, Lukáš Rod, Petr Jansa

Všem našim závodníkům děkujeme za reprezentaci školy.  .

XVII. ročník POHÁRU SMÍŠENÝCH DRUŽSTEV VE VYBÍJENÉ

// 10.10.2014 // Komentáře nejsou povoleny // 5. třída, výsledky 2014/15

ŠSK při ZŠ T.G.Masaryka v Praze 12
uspořádal 8. 10. 2014 pro 4. a 5. třídy
XVII. ročník POHÁRU SMÍŠENÝCH DRUŽSTEV VE VYBÍJENÉ

Výsledky turnaje:
1. místo  ZŠ T.G.Masaryka v Praze 12  5.B
2. místo   ZŠ a MŠ Na Beránku v Praze 12
3. místo   ZŠ T.G.Masaryka v Praze 12  5.A

4.            ZŠ a MŠ K Dolům
5.            ZŠ T.G.Masaryka v Praze 12  4.tř.
6.            ZŠ prof. Švejcara v Praze 12
7.            ZŠ Zárubova v Praze 12
8.            ZŠ Meteorologická…

>> Celý článek

MINIKOPANÁ – turnaj ZŠ a G Prahy 12

// 08.10.2014 // Komentáře nejsou povoleny // výsledky 2014/15

2.10.2014  ZŠ Rakovského
Mladší žáci: 6.třída Michael Jakeš, Daniel Vágner, Dan Svoboda,
Matěj Jesenský, Luka Pavlík
7.třída Marek Šebek, Martin Bárta, Miroslav Mestek,
Martin Kupka, Jakub Dostál, Tomáš Bohumský
Chlapci obsadili v turnaji 5. místo.

3.10.2014  ZŠ Rakovského
Starší žáci:  8.třída  Mykola Dudnyk, Matyáš Jetel, Lukáš Klap,
Daniel Schönmann, Pavel Škarohlíd, Petr Vacátko
9.třída  Denis Hozák, Adam Choc, Jan Prokop,
Lukáš Rod, Dominik Švarc
Chlapci obsadili v turnaji  7.místo.